Fórum

Sem môžete písať Vaše skúsenosti s našim centrom Bienestar. Ďakujeme za spätnú väzbu, lebo aj vďaka tomu môžeme napredovať.22 reakcií na “Fórum”

 1. Anonym hovorí:

  I started to look for some help to get my thoughts in order and to be able to be calmer and more content with my life. After graduating and entering working life, my life got a tad chaotic. As a foreigner in Bratislava I had no idea to whom to turn and so I ended up researching and found Bienestar by chance. I reached out over Facebook and from there the journey started. I first went to a test counseling, for free, where we discussed the goals and needs of the sessions and I got explained the idea and purpose of relaxation. Communication of the sessions or eventual changes of sessions was seamless and effortless – mostly over Facebook chat but could also reach out over other means. All in all my experience was great, thanks to the sessions it was easier to stay clear and to find a calm point in my life I had never found before. As a chronic over thinker the relaxation methods I learn helped me massively. What I liked in particular in these sessions were that I got taught skills and tricks I can use anywhere at any point in my life – to help when life gets unpredictable. If you as a foreigner look for someone to talk to or to learn skills to help you in your life (whatever it may be) I can warmly recommend Bienestar and the services. It helped me and I think it will help you as well. :)

 2. Andrea+Saška hovorí:

  Anička ďakujeme Vám za vašu pomoc s našou Saškou,ktorá si Vás veľmi obľúbila a veľmi ste nám pomohli.Len ľutujem,že sme Vás nevyhľadali už oveľa skôr.ďakujeme za všetko :)

 3. Anonym hovorí:

  Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať môže zamestnávateľ vytvoriť menovitý zoznam všetkých pracovníkov a vyznačiť cervenym mená ľudí na vyhodenie. Pod zoznamom vysvetlivky ľudia v červenom ramiku na vyhodenie z dôvodu nestihania výkonu.

 4. Milan hovorí:

  …problém hovoriť na verejnosti už pre mňa nieje problémom…
  Vďaka Aničke, ktorá mi pomohla a to nielen s týmto problémom, ale aj so zvládaním stresových situácií a osobným rozvojom. Musím spomenúť ako mi popri tom všetkom ešte aj zvýšila sebavedomie do “závratných výšok”

 5. Rasťo hovorí:

  Môj názor na poradenské centrum Bienestar je nasledovný: Minulý rok som dostal možnosť navštevovať centrum vďaka mojej tete Majke,ktorá sa skontaktovala s Ankou. Bol som presvedčený že mi stretnutia pomôžu po psychickej stránke pretože ma trápili úzkosti a pocity strachu. Prostrednīctvom autogénneho tréningu som našiel duševnú rovnováhu, čiže svoj hlavný účel to splnilo. Avšak mám aj ja svoje výhrady. Čo sa mne osobne nepáčilo tak je určite kladenie otázok na veľmi citlivé témy ohľadom vzťahov kde som bol so začiatku aspoň sčasti nútený hovoriť aj o veciach ktoré mi pripadali osobné a chcel som si ich nechať v tajnosti ale to je iba môj pohľad na danú vec. Nebolo skrátka potrebné ich riešiť, pretože nezodpovedali účelu stretnutia. Zostali mi s toho negatívne pocity. Ale som rád že som sa mal aspoň s kým porozprávať a zrekapitulovať svoje detstvo aj napriek tomu, že mi boli povedané aj veci, ktore človeka zarmútia alebo rozplačū.

 6. Ema hovorí:

  Ďakujem Anička za tvoje rady v oblasti osobného rozvoja, stále mi to pomáha. Zatiaľ sa mi to všetko darí dávať do praxe a tiež ti ďakujem za individuálny a milý prístup a maximálnu ústretovosť. Vďaka tvojim radám zvládam aj stresové situácie. Prajem ti ešte veľa pracovných úspechov a srdečne ťa s maminou pozdravujeme.

 7. Kristina hovorí:

  Aj napriek tomu, že zo začiatku som pomoc odmietala, dnes neľutujem svoje rozhodnutie. Sedenia mi pomohli nielen so sebavedomím, ale aj so zvládaním stresových situácii. Určite môžem len odporúčať každému, kto potrebuje pomoc.

 8. Lucia hovorí:

  Veľmi pekne ďakujeme za pomoc s našim Lukáškom a Vaše služby určite využijeme aj v budúcnosti. Jediné čo ma mrzí je to, že sme za Vami neprišli už oveľa skôr. Prajem veľa úspechov v práci aj v osobnom živote. Lucia

 9. Lucia hovorí:

  Veľmi pekne ďakujeme “našej ” Aničke,už druhykrat za pomoc,našemu Filipkovi.Prvykrat to bolopred par rokmi s namesačnosťou a po par rokoch sme sa vratili so šikanou,nechcelo sa nam chodiť do školy,plus putanie pozornosti robenim zloby.Neĺutujem ani jeden piatok,ktorý sme stravili s Aničkou,oplatilo sa. D A K U J E M E :-)

 10. Veronika hovorí:

  Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Keďže som mala problémy so stresom a spánkom, pomohli ste mi veľmi milou a skvelou formou. Nie je nič čo by sa dalo vytknúť, pretože všetko na mňa vplývalo skvele! Ďakujem za rady, návrhy a celkovo za pomoc. Keby potrebujem opäť pomoc viem na koho sa obrátiť(na vás!
  Odporúčam!

 11. Ivana hovorí:

  Ďakujem Anička, za obohacujúce sedenia, relaxácie, za pomoc , ktorá mi bola podaná a za usporiadanie si priorít vo svojom živote. Aj keď som už 50-nička rozhodla som sa ísť novou cestou aj vďaka Vám. Ďakujem za Vaše rady, návrhy a podnety. A keď budem potrebovať opäť pomoc viem že ste.
  Vrelo odporúčam.

 12. Eva+Linda hovorí:

  Anička za všetko Vám dakujeme.
  Linduš k Vám rada chodila, a čo je hlavné pomohli ste nám.
  Bruško nebolí…
  Určite Vás všetkým odporúčame.
  Ďakujeme!

 13. Katarína hovorí:

  Ďakujeme pekne našej “tete Aničke” za pomoc:) náš štvorročný synček chodil s radosťou na sedenia. V škôlke prestal komunikovať,ale vďaka rozprávok,relaxácie a odbornej pomoci začal rozprávať:)))Teraz sa už teší na nový školský rok.
  Ďakujeme!

 14. Klaudia hovorí:

  To begin with, for a long time I had problems with relaxation. Basically, I couldn’t relax and I felt like my head was overworked and overloaded. Therefore, I decided to ask for a help Bienestar Centre. I did a right thing. Thanks to Bienestar Centre, I’ve learnt how to relax and switch off my brain for a while. I learnt few techniques how to calm down my body and my mind. Also, I was shown a way how to make my decisions much easier, for which I’m very thankful. I really appreciate Centre’s attitudes and approach towards the clients. It’s very professional, and yet very personal and individual. Bienestar Centre offers helpful and stimulating exercises and it aims to work with your individual problem and treat it with a specific technique or an exercise. I found this very helpful and useful. Also, it’s important to note that the Centre is very flexible when it comes to sessions. Skype sessions are possible and the Centre tries to adjust to your work or study schedule.
  All in all, I must say THANK YOU ! You helped me a great deal. I really appreciate your work. Keep it up!

  Best wishes, K.

 15. Dia hovorí:

  Cestu k Bienestaru som si našla zhodou okolností. Už dlhšiu dobu ma trápil neustály kolotoč povinností, práce a školy, z ktorého som si sama nevedela nájsť cestu von. A práve potreba naučit sa zastať, vyddúchnuť si a prepnúť do pokojného režimu ma doviedla k Bienestaru. S celým procesom, sedeniami a výsledkami som veľmi spokojná ! ( A to ja som náročný človek. ) Páči sa mi prístup a práca s klientom. Konzultácie, cvičenia a relaxácie boli veľmi podnetné a užitočné. Pomohli mi násjť spôsob ako sa uvoľniť v stresových situáciách a ako riešit pretlak povinností. Som veľmi vďačná, že som narazila na Centrum Bienestar a za pomoc, rady a cvičenia , ktoré mi pomáhajú v denno dennom živote. Ešte jedno veľké plus, ktoré rada spomeniem. Centrum Bienestar je super flexibilné a vždy sa snaží výjsť v ústrety klientom. Véľká vďaka za pomoc, podporu. Vašu prácu robíte dobre, páči sa mi Váš prístup. Ostaňte pri tom!

 16. Dana hovorí:

  som veľmi rada, že som minulú sobotu zažila ináč ako inokedy zásluhou Poradenského centra BIENESTAR. Ďakujem za zaujímavé impulzy, ktoré som dostala či už po stránke psychickej i sociálnej. Nech žijú ľudia, ktorí sa zamýšľajú nad oddychom iných. ĎAKUJEM…Dúfam , že to bude mať pokračovanie

  • Bienestar hovorí:

   Ďakujeme veľmi pekne za všetky pekné spätné väzby. Veľmi nás to teší vidieť, že naša práca má svoj zmysel.

 17. Andrea hovorí:

  Doba sa zmenila, práca je náročnejšia, a to skôr na psychiku ako na fyzickú záťaž. To je dôvod prečo sa v poslednej dobe rozmohli rôzne choroby, spôsobované najmä stresom.
  A to je aj dôvod prečo som využila možnosť absolvovať “relax day”. Kde bolo supeeer. Naučili sme sa ako “vypnúť” a nepripúšťať si všetko k srdcu. Dúfam, že takýchto dní bude viac, kde sa budeme cítiť príjemne s príjemnými ľuďmi a ešte aj “zrelaxujeme” do pohody a načerpáme energiu a silu do ďalších náročných dní.
  Anička Ďakujem!!!!
  PS: všetkým odporúčam :-)

 18. Lenka hovorí:

  Chcela by som sa zo srdca podakovat za pomoc ktoru si mi poskytla. Clovek sa niekedy dostane do uzkych a nevie ako sa z toho kolotoca dostat. Pomoc od Bienestar mi padla ako z neba. Depresia sposobena velkym vykyvom hormonov sa dala lepsie zvladnut s cvicenim, rozhovormy a relaxaciou. Je super, ze som sa naucila relaxovat a dodnes to vyuzivam. Cena je super tiez. Vrelo odporucam :)

  • Bienestar hovorí:

   Milá Lenka, ďakujeme za veľmi peknú spätnú väzbu. Teší nás, že sme Vám pomohli prebudiť Vaše vnútorné zdroje a že v relaxácii pokračujete aj naďalej. Veľa úspechov.

Pridaj komentár